Pompy ciepła

 

Szeroki zakres oferty wśród pomp ciepła pozwala na dobranie urządzenia precyzyjnie do naszych potrzeb, warunków, charakteru i możliwości ich pracy.

W swojej ofercie posiadamy urządzenia producentów, których oferta w zasadzie pokrywa w 100% wymagania stawiane pompom ciepła na rynku. Znamy ich proces produkcji, zaplecze i wsparcie techniczne oraz serwisowe. Cenimy ich za ciągły rozwój technologiczny, stałą poprawę i tak już wysokiej jakości oraz bardzo dobrą opinię na naszym jak i zagranicznym rynku. Są to liderzy w swoich rodzimych krajach produkcji, NIBE ze Szwecji oraz VAILLANT z Niemiec.


Pompy ciepła NIBE, z racji ich bardzo dobrej znajomości i przekonania o ich wysokiej jakości, stanowią podstawę oferty. Nie bez znaczenia jest też lokalizacja dystrybutora - NIBE-BIAWAR Białystok.

Doskonałym uzupełnieniem oferty są pompy ciepła marki VAILLANT - kwintesencja niemieckiej jakości, wyposażenia i funkcjonalności.


Aby nie powielać materiału z innych stron dotyczących produktów, zasady działania pomp ciepła, itp., interesujące informacje znajdziecie pod poniższymi linkami:


NIBE-BIAWAR -  pompy ciepła NIBE, opis produktów, pytania i odpowiedzi, formularz doboru i inne ciekawe rzeczy

VAILLANT  o pompach ciepła VAILLANT

Forum MURATORA dot. pomp ciepła - wymiana doświadczeń między użytkownikami, instalatorami, producentami i innymi na temat pomp ciepła. Dla wytrwałych.


W zakładce Co warto wiedzieć znajdziecie Państwo informacje o kilku najczęściej instalowanych urządzeniach z opisem zalecanych możliwości ich zastosowań oraz funkcjonalności.